מאמר: בשביל מה בכלל צריך יום כיף לעובדים?

מאת יעל במרכז - 08/03/2010

האתגר היום של מנהלי/ות הרווחה ומחלקת משאבי אנוש מורכב יותר: מעבר לחיפוש אחר חוויות חדשות, מגבשות וייחודיות ליום כיף וגיבוש הם מחפשים יום כיף וגיבוש שיפיק תוצאות גבוהות יותר.
הם מחפשים יום כיף שיעניק ערך נוסף לעובדים כמו: יצירתיות, גיבוש, העשרה אומנותית ותרבותית, חוויה שלא חוו קודם. בנוסף הם דורשים מיום הכיף והגיבוש שישפיע יותר על העובד ולטווח ארוך ככל האפשר: רענון העובד, העלאת המוטיבציה לעבודה, החיבור למקום העבודה ותחושת הדאגה לעובד. איך מתעלים יום כיף וגיבוש למטרות אלה?
קודם כול נסו לבחור יום כיף וגיבוש שבו מתקיימות חוויות שרק אתם כמקום עבודה יכולים להעניק והעובד לא יכול להגיע אליהן באופן עצמאי, לדוגמא: בטרקטורונים, קיאקים, וכדומה - לא חידשתם דבר לעובד וכול עובד חווה זאת כבר בעבר והכול בעל השפעה לטווח הקצר. נסו לבחור יום כיף וגיבוש עם השפעות לטווח ארוך יותר, כמו סדנאות בעלות ערך מוסף בנושא איכות חיים, שילוב של סדנא חווייתית בטבע וכדומה, פעילויות אשר יקרבו באמת בין האנשים, יאפשרו פתיחות והיכרות אישית קצת יותר וכך ישתפרו היחסים והערך המוסף יבוא לידי ביטוי כבר למחרת כשיחזרו לשגרה במקום העבודה.
האפשרות להוציא את החוויה החוצה מעבר ליום הכיף היא בעלת השפעה עמוקה לטווח ארוך על האדם. אם העבודה והאווירה במשרד חשובה לכם, זה הזמן להוציא את העובדים ליום כיף חווייתי ומלא חיוכים!

במרכז - ימי כיף לקבוצות מפונקות
יום כיף

מקור המאמר:http://www.articles.co.il/article.php?id=39983