מאמר: ימי כיף וגיבוש לעובדים

מאת אורן שץ - 04/03/2010

יתרונות היציאה ליום כיף עובדים

בקרב עסקים, תאגידים וחברות רבות, ישנם לא מעט יתרונות הגלומים ביציאה לפעילות משותפת של יום כיף מאורגן מחוץ למשרד, הכולל את כל צוות העובדים. יחסי צוות, מוטיבציה, השראה, פעילויות המכוונות לקדם בניית עבודת צוות חיובית ושיתוף פעולה הם רק כמה מהיתרונות המרכזיים של ימי כיף וגיבוש לחברות. למעשה, ביצוע מספר משימות צוותיות בצורה מאורגנת ושיטתית, כמו גם תרגילים משותפים כקבוצה, עשויים לקרב את צוות העובדים יחד וליצור קשרי עבודה חיוביים.
יתרה מזאת, היציאה לפעילויות של יום כיף וגיבוש, תגרום לצוות העובדים לפתח מחדש מוטיבציה והשראה, כך שהצוות יגיע לעבודה עם נחישות חדשה ותחושה של אושר וסיפוק. איך מוצאים רעיונות לימי כיף או גיבוש? הפתרון הפשוט ביותר נמצא תחת כף ידכם. ניתן לגלוש באינטרנט על מנת למצוא חברות הפקת אירועים ייחודיות ומקצועיות אשר יארגנו עבורכם יום כיף או יום גיבוש לחברה.
כיצד לבחור חברת הפקת אירועים מקצועית?

כשאתם ניגשים לבחור חברת הפקת אירועים מקצועית, אשר תארגן ותפיק עבורכם יום כיף לצוות העובדים של החברה, חשוב שתבחרו חברה עם ניסיון רב בתחום ניהול והפקת אירועים. בנוסף, בחרו חברת הפקות אשר מתמחה בהפקת ימי כיף לחברות. לעתים קרובות מומלץ לבחור בחברה עם ניסיון חזק בתחום ימי הכיף, אשר תוכל לספק עבורכם פעילויות חברתיות מוצלחות ויעילות.
מטרות ימי הכיף

ימי כיף לחברות נועדו לשבור מחסומים ולשבור את הקרח שבין צוות העובדים, הן אם בינם לבין עצמם והן אם בינם לבין צוות המנהלים. עבודת הצוות תוכל ליצור ולפתח מערכות יחסים אישיות יותר בין חברי הצוות. למעשה, ימי כיף או ימי גיבוש מחוץ למשרד יכולים להוות השראה והנעה לעובדים אשר מרגישים חסרי מוטיבציה ועייפים. הפעילות הצוותית יכולה גם לפתח מיומנויות תקשורת, קבלת החלטות, מנהיגות, כישורי תכנון ופתרון בעיות. הכרת הצוות שלך כקבוצה של אנשים, עושה את ההבדל ויכולה ליצור סביבה טובה ופורייה לעבוד ולמעסיק. כל זאת באמצעות היציאה לפעילות משותפת ופורייה של יום כיף.

אורן שץ הוא מנהל אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש ושירותי שיווק באינטרנט. http://www.seoisrael.co.il

מקור המאמר:http://www.articles.co.il/article.php?id=53886