מאמר: כח אדם - הכוח שלהם - הקריירה שלנו

מאת מערכת VPR - 04/03/2010

חברות כח אדם מאז ומתמיד היו הקשר שלנו לעולם האבטלה והקריירות, לדעת שאם ביום בהיר אחד נחליטל עזוב את העבדוה הקיימת שלנו, נוכל ללכת להירשם בחברת כח אדם ונתחיל מעגל חדש של חברים וקריירה במקום חדש אשר יכוונו לנו אותם חברי חברות כח אדם.

חברות כח אדם נותנים לנו את הכח להחליט לבד ולא למצוא עבודה בכמו ללשכות האבטלה אשר מוצאים לנו עבודה בכל דבר, ובצדק, לשכת האבטלה מביאה לנו מקומות עבודה אשר כדי להצדיק את חוסר התלשומים שאנחנו מקבלים מהם. כח אדם יכול לתת לנו חופש לדעת איזו חברה תיקח אותנו כבעלי מקצוע ולא רק כדי למלא מקום חסר של איזה שהוא תקן שיש בחברה.

למצוא עבודה בימים של מדינה שמתרוששת מתקציבים וכדומה, קשה מאוד למצוא מקום קבוע ולא עוד מרכול אשר יעביד אותנו כשליחים, אנחנו רוצים למצוא את העבודה המושלמת לנו, בכדי לעזור לנו חברות כח אדם יודעות לא רק לכוון אותנו לעבודות ולזרוק אותנו למים, אלא גם לתת לנו הזדמנות להרשים כמו שצריך, עוזרים לנו לבנות קורות חיים, קורות חיים אשר יסבירו את אותו הרצון שלנו לעבוד ולא רק למלמל אותם עבודות שעשינו בחיים שלנו. לאחר בניית קורות חיים בצורה מושלמת בעזרתם, כח אדם נותנים לנו את האפשרות לבדוק את הרושם הראשוני שאנחנו משאירים במקום.

חברת כח אדם רבות עוזרות, תומכות בכך שהן מראיינות אותו לראושנה לפני כל מקום עבודה שנילך אליו. כח אדם רוצה לדעת שהם שולחים מישהו שמגיע לו את מקום העבודה ויודע גם איך להיכנס לאותם מקומות העבודה מבלי לפלוט שטויות או להגיד דברים שלא יעזרו לנו במקום.

חברות כח אדם יודעות לכוון כל אחד למקום המתאים לו, אין יותר מהנדסים שעובדים בניקיון, יודעות חברות כח אדם לתת לנו להסביר את המקצוע שלנו כמו שצריך ולדעת איך לכוון את זה לשוק העבודה, קורות חיים לא מספיקים לפעמים, צריך להגיע ממקום מכובד כמו כח אדם אשר באמת מדבר עם המקום לפנינו, אחרי הכל הם מגיעים לשם ורק אז אנחנו נכנסים למקום, רושם ראשוני נבנה כבר מבעוד מועד בעזרת חברות כח אדם.

בואו לבדוק חברות כח אדם ב-MABA, אינדקס עסקים המראה מה פתוח בזמן אמת!

מקור המאמר:http://www.articles.co.il/article.php?id=51639