מאמר: כח אדם - הכוח שלנו להצליח

מאת מערכת VPR - 05/03/2010

בימינו רמת האבטלה עולה ללא הכר, אנשים רבים עומדים בתור לאבטלה ומחכים לעבודה חדשה שיציעו להם רק בכדי "לסגור את החודש". העניין הוא לדעת איזו עבודה לקחת ואיזו עבודה למרות הכל צריך לוותר עליה לא משנה כמה מובטלים אנחנו.

משרדי כח אדם נותנים לנו המון ומבקשים כלום בחזרה, רעיון משרדי כח אדם הוא לתת מענה אמיתי לכל אותם מובטלים אך המבקשים מענה מדויק לעבודה עבורם. המון אנשי מקצוע איבדו את מקומות העבודה שלהם רק בעקבות בעיות במפעלים ובמקומות גדולים אשר איבדו את הכוח שלהם.

חברות השמה נותנות לרובנו את המקום המיועד ולא רק עבודה נוספת, לקחת עבודה אמיתית אשר באמת תוכל ליישם אותנו כבעלי מקצוע ולא רק בגלל שישנה חנות באמצע הרחוב עם שלט של דרושים עליה.
משאבי אנוש רבים נותנים את המענה בטווח הזמן הקצר ביותר, בין אם זה אחרי כמה ימים ובין אם זה אחרי כמה שעות, לדעת לתת את המקצוע המיועד ביותר לאותו מובטל מקצועי.

חברות כח אדם מתבססות על כמה אופנים, האופן הראשוני הוא ראיון ראשוני שעובר המובטל במקום המשרד, אשת משאבי האנוש מראיינת את העובד הרצוי וחוסכת את זמן הראיון של מקום העבודה העתידי ואף מוצאת מקום מדויק ונוח לעובד.

חברות כח אדם רבות יציעו לנו את הדברים החשובים ביותר לפני ראיון עבודה אישי במקום, חברות השמה נותנות לנו את כל הכלים הדרושים לנו למצוא עבודה ייעודית ובטוחה לעתיד, בין אם זה הכנת הראיון מבחינת שאלות ותשובות, ובין אם זה המלצות של תפקידים חשובים שיש לדבר עליהם ממה שעבדנו בעבר, המלצות מחברות שעבדנו בהם וכד', משרדי כח אדם נותנים לנו עצות שלרוב לא חשבנו עליהם לפני שחיפשנו עבודה או יצאנו מהמקום עבודה הקודם.

חברות כח אדם לא רק מוצאות עבורנו עבודה אלא גם בעזרת קורות חיים אשר מכינים איתנו הם גם נשארים איתנו לכל אורך הדרך, גם אחרי זמן מה הם עדיין נשארים בקשר לדעת מה מצבנו במקום החדש אחרי הכול כולנו עובדים לאותו אינטרס משותף.

כח אדם

מקור המאמר:http://www.articles.co.il/article.php?id=49400